Všechny naše prodejny máme otevřené. Dodržujeme veškerá hygienická opatření pro váš bezpečný nákup. Těšíme se na vás!

REGISTRACE NOVÉHO ÚČTU – NEMÁM YESPASS ÚČET A NEPOUŽÍVÁM ŽÁDNOU YESPASS KARTU

1.) Po otevření stránky na adrese https://yespass.cz/zamestnanec/ zvolíme, v případě, že nemáme registrovaný žádný YESPASS účet a nepoužíváme žádnou YESPASS kartu „Registrace nového účtu“.

2.) Do pole (1) vyplníme číslo „stravenkové“ YESPASS Benefit karty a dáme „Ověřit“ (2).

3.) Pro dokončení registrace nového účtu je nutné vyplnit platnou emailovou adresu (3). Telefonní číslo (4) je nutné zadávat v uvedeném formátu. Zadání telefonního čísla není povinné a v případě, že ho nechcete doplnit a je předvyplněné +420, tak tuto předvolbu smažte. Dále vyplňte heslo, kterým se budete přihlašovat k účtu (5) a je také nutné potvrdit souhlas se zpracováním osobních dat (6). Souhlas s odebíráním novinek (7) je dobrovolný, stejně jako Netisknout účtenku na pokladně (8). Po vyplnění údajů klikněte na „Odeslat“ (9).

4.) Po úspěšné registraci (11) se můžete ke svému účtu přihlásit (12).

!!!POZOR!!!
5.) V případě, že se budete snažit zaregistrovat s emailovou adresou, která je již v YESPASS registrována objeví se chyba a registraci nepůjde dokončit (10). Pokud se jedná o Vaši adresu znamená to, že již máte YESPASS účet a je nutné pokračovat dle manuálu „Registrace k existujícímu účtu.

Pohyby na stravenkové kartě.

6.) Všechny pohyby na stravenkové kartě můžete zjistit po kliknutí na své jméno a příjmení, v záložce „Můj účet“.

7.) Ve spodní části obrazovky naleznete volbu „Moje stravenková karta“.

8.) Po rozkliknuti této volby se zobrazí všechny pohyby na stravenkové kartě.