Všechny naše prodejny máme otevřené. Dodržujeme veškerá hygienická opatření pro váš bezpečný nákup. Těšíme se na vás!

Stát se členem

Manufaktura je už od roku 1991 věrná tradicím, přírodě, lokálním ingrediencím a výrobě. Pro všechny naše zákazníky, pro které představuje věrnost stejně důležitou hodnotu jako pro nás, jsme připravili věrnostní program. V „Klubu Manufaktura“ Vám budeme dělat radost a za Vaši věrnost a stálost Vás odměňovat.

Sbírejte body za nákupy

v prodejnách i e-shopu Manufaktura

25 Kč = 1 bod

Zaktivnění bodů proběhne až po 14 dnech, kdy uplyne lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy. Své body však ve svém účtu uvidíte ihned. Při nákupu v prodejnách se Vám budou body načítat body prostřednictvím elektronické karty k Vašemu osobnímu účtu nebo po prozrazení Vašeho e-mailu. V e-shopu se Vám budou, po Vašem přihlášení, načítat automaticky. Sbírání bodů se nevztahuje na nákup dárkových certifikátů.

Proměňte body za slevy

100 bodů = 100 Kč na nákup

200 bodů = 300 Kč na nákup

300 bodů = 600 Kč na nákup

400 bodů = 1000 Kč na nákup

Své body proměníte ve slevu prostřednictvím svého zákaznického účtu. Vaši slevu v podobě individuálního kódu Vám poté zašleme na e-mail. Můžete ji uplatnit v kterékoliv prodejně nebo v e-shopu. Sleva je platná 3 měsíce. Celkový počet bodů se po každém nákupu automaticky prodlouží o 1 rok. Maximálně lze dosáhnout 450 bodů.

Vaše další výhody

Akční nabídky|Dárky k nákupu|Slevy na novinky|Exkluzivní informace|VIP otevírací doba|Elektronická účtenka

Zjisti více

Dárek na uvítanou za registraci

Staňte se členem našeho Klubu Manufaktura a získáte od nás krásný dárek na uvítanou: Ochranný krém na ruce Louka plný přírody v praktickém balení 30 ml do kabelky. Poukázku na krém zdarma obdržíte po dokončení registrace do e-mailu. Dárek získáte po předložení poukázky k nákupu nad 99 Kč.

Stát se členem

Chci vědět více

 

JAK SE STÁT ČLENEM

Vyplňte online registrační formulář a připojte se k nám teď hned! Registraci můžete začít i na prodejně, je potřeba ji ale dokončit online. Nezmeškejte už žádnou výhodu… Vaše věrnostní karta, body na uvítání a dárek k nákupu už na Vás čekají. Kompletní podmínky najdete zde.

JAK SBÍRAT A UPLATŇOVAT BODY

Za každý nákup v prodejnách Manufaktura v ČR a na www.manufaktura.cz získáváte body (25 Kč = 1 bod), které poté proměníte ve slevy. Výměnu bodů provedete online v zákaznickém účtu a sleva, která Vám zpříjemní Vaše další nákupy, Vám dorazí na e-mail.

MŮJ ÚČET

Váš svět výhod, radostí a pohodlného nakupování - online zákaznický účet s předvyplněnými údaji, ve kterém budete mít dokonalý přehled o Vašich nákupech, nasbíraných bodech, slevách, výhodách, nabídkách a termínech.

Výhodný nákup

Výhodný nákup

pod jednou střechou
Odběrná místa

Odběrná místa

a prodejny po celé ČR
Doprava zdarma

Doprava zdarma

do partnerské prodejny
Doručení do 3 dnů

Doručení do 3 dnů

od uzavření objednávky
Slevy a výhody

Slevy a výhody

pro věrné zákazníky